Arkadiusz Makowski – fotograf, grafik, montażysta, operator drona. Zaczynał od fotografii pejzażowej, przyrodniczej oraz makro. Przygodę z aparatem zaczął w 2010 roku. W roku 2012 zdobył GRAND PRIX w 8 Wielkim Konkursie Fotograficznym National Geographic Polska za zdjęcie pt. „Elvis”. Dwa lata później w trakcie National Geographic International Media Conference 2014 w Washingtonie , materiałowi “W kosmosie zielonej łąki” ze zdjęciami Arkadiusza Makowskiego przyznano nagrodę Best Extended Department. Tym samym, fotografie Polaka pokonały kadry twórców publikowanych na łamach 38 pozostałych, lokalnych edycji magazynu na przełomie 2 lat . W tym samym roku zdobył  nagrodę Burmistrza Miasta Lubawka  w konkursie:  Przegląd Twórczości Plastyków Ziemi Kamiennogórskiej “Prezentacje 2014” oraz pierwsze miejsca w kategoriach MAKRO, ZWIERZĘTA oraz PRZYRODA.

W 2015 roku nagroda  Radnych Powiatu Kamiennogórskiego na Przeglądzie Twórczości Plastyków Ziemi Kamiennogórskiej „Prezentacje 2015” oraz  pierwsze miejsca  w kategoriach KRAJOBRAZ i PTAKI 11 edycji konkursu Foto-Festiwal.

W roku 2012 zaczął współpracę z Fundacją Edukacja jako wykładowca i instruktor  na warsztatach fotograficznych i do dnia dzisiejszego prowadzą je razem z Pawłem Krokiem. Obecnie zawodowo zajmuje się fotografią produktową oraz grafiką komputerową a hobbystycznie filmowaniem, fotografią z drona, fotografią portretową, pejzażową oraz grafiką 3d.

Paweł Krok – freelancer, podróżnik, skyrunner, żeglarz, Ironman i miłośnik sportów ekstremalnych. Zanim rozpoczął przygodę z fotografią i podróżowaniem ukończył stosunki międzynarodowe po czym europeistykę na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. W tym samym czasie szukał swojego miejsca w strukturach WOPR i GORP. Nabył tam niezbędne umiejętności i dużo doświadczenia, które umożliwiły mu wspinanie się i fotografowanie z coraz wyższych szczytów. Zaczynał od Karkonoszy i Tatr, a później zdjęcia realizował w Alpach, górach Śnieżnych, na Kaukazie, w Andach i na Alasce. Jego marzeniem (oprócz zostania astronautą ;)) jest zdobycie korony oceanów i korony ziemi z profesjonalnym sprzętem fotograficznym (wchodząc, wbiegając lub przeplywając) – projekt „7 Summits Photos”. Autor jako jeden z nielicznych na świecie zawsze wykonuje tylko jedno naświetlanie ekspozycji, wykorzystując do granic możliwość, fizyczne właściwości współczesnych matryc fotograficznych. Doceniony i niejednokrotnie nagradzany w Polsce i za granicą. Jako pierwszy Polak został finalistą prestiżowego konkursu Insight Astronomy Photographer of the Year organizowaną przez BBC Sky News. Wyróżniany w takich konkursach jak Grand Press Photo, DJI Aerial Photo Awards, Trierenberg Super Circuit, IMS Photo Contest, International Earth and Sky Photo Contest, European Professional Photographer of The Year Awards czy International Photography Awards.