Warsztaty fotografii noworodkowej

Interesujesz się fotografią noworodkową? Chcesz robić lepsze zdjęcia noworodkowe i dziecięce? Pragniesz mieć piękne zdjęcia swojego dziecka do albumu rodzinnego? U nas poznasz tajniki tej trudnej dziedziny fotografii zarówno w teorii, jak i praktyce. Opowiemy o swoich doświadczeniach w pracy z małymi modelami, a doświadczony instruktor pokaże jak robić to dobrze.

Na początku dowiesz się jaki aparat fotograficzny wybrać. Opowiemy o obiektywach i ich doborze do zdjęć, które chcesz robić. Dowiesz się jak działa przysłona i jaki ma wpływ na powstający obraz. Pomożemy ustawić Twój aparat tak abyś mógł wykorzystać 100% jego możliwości. Pokażemy różnice miedzy działaniem autofocusa oraz ostrzeniem manualnym. Uzyskasz wiedzę na temat zasad kompozycji i budowy obrazu. Opowiemy jak ważna jest pora dnia w fotografowaniu oraz jaki wpływ na fotografię ma światło.

Nie czekaj! Zapisz się już teraz!

a otrzymasz dodatkowo:

Certyfikat ukończenia kursu

Kalibrację monitora za pomocą kalibratora Spyder 5 PRO

Autorskie materiały szkoleniowe z zakresu fotografii noworodkowej

Zapisz się już teraz

Termin: 14 – 16 maja 2021
Liczba miejsc ograniczona
Koszt: 1200zł

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas: 668 474 869

W cenie:

 • ubezpieczenie
 • opiekę trzech doświadczonych fotografów
 • sesje fotograficzne z udziałem noworodków
 • edycja zdjęć w profesjonalnym programie Adobe Photoshop
 • kalibracja monitorów
 • dobra zabawa oraz ogromna dawka wiedzy i praktyki

Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że podana cena to koszt warsztatów fotograficznych i nie zawiera ona noclegu oraz wyżywienia. Będzie nam bardzo miło, jeśli będziesz chciał nocować w miejscu, gdzie odbędą się nasze warsztaty – Miejsce noclegów potwierdzimy wkrótce (okolice Kamiennej Góry/Lubawki)

Specjalnie dla Was na hasło „Kuźnia Fotograficzna” będą czekały zarezerwowane pokoje i wyżywienie (nocleg 50-60 zł/noc/za osobę w pokoju 2 osobowym, wyżywienie 30-35 zł obiad, śniadanie 25-28 zł – płatne na miejscu w Agroturystyce).

 • Wyjaśnimy jak skutecznie zaplanować, przygotować miejsce pracy i przeprowadzić sesję noworodkową.

 • Podpowiemy jak dokonać wyboru tematyki, czy gadżetów.

 • Nauczymy Cię jak przygotować Rodziców i Maleństwo do sesji.

 • Dowiesz się kiedy wykorzystywać światło zastane, a kiedy sztuczne oraz jak je ustawiać, by uzyskać najlepsze rezultaty sesji.

 • Pokażemy różne techniki usypiania i uspokajania noworodka, jak radzić sobie z nieśpiącymi dziećmi

 • Zdradzimy tajniki bezpiecznej pracy z małym modelem, owijania oraz pozycjonowania noworodka.

 • Otrzymacie e-book z zebranymi informacjami dotyczącymi przebiegu sesji noworodkowej

Czego Cię nauczymy?

Nauczymy Cię edycji zdjęć w Adobe Photoshop oraz wywoływania plików raw w Camera Raw. Zobaczysz jak prostować i kadrować zdjęcia, jak dobierać i poprawiać kolory, jak wyostrzyć i odszumić fotografię. Nauczysz się efektów specjalnych, trików fotograficznych i prostego retuszu zdjęć noworodkowych. Pokażemy jak przygotować pliki by uzyskać profesjonalne wydruki oraz jak przygotować pliki do publikacji w sieci.

Co będzie Ci potrzebne…

Aparat fotograficzny wraz z obiektywami najlepiej portretowymi, stałoogniskowymi np. 35mm, 50mm, obiektyw do fotografii makro, baterie do aparatu, karty pamięci, laptop z zainstalowanym oprogramowaniem Adobe Photoshop.

Uwaga!

Ponieważ zależy nam na zdrowiu małych modeli, prosimy o nieprzychodzenie na zajęcia, jeśli jesteś w trakcie choroby lub bezpośrednio po niej.

PLAN WARSZTATÓW

Dzień pierwszy

15:00 – 16:00 spotkanie i zakwaterowanie w Agro
16:00 – 18:00 trochę teorii o sprzęcie fotograficznym, konfiguracja aparatów
18:00 – 19:00 obiadokolacja
19:00 – 19:45 wieczór z aparatem w dłoni:
kadrowanie, czyli trudna sztuka budowania poprawnej kompozycji, nastawy, walka z ISO, przysłoną i migawką, pojęcie głębi ostrości i punktu ostrzenia.
19:45 – 20:30 Przygotowanie laptopów do edycji zdjęć, Camera Raw: kompensacja ekspozycji, rozpiętość tonalna, korekcja obiektywu, ostrzenie i odszumianie, selektywna korekcja barw
20:30 Przygotowanie do porannego pleneru

Dzień drugi

08:00 – 09:00 śniadanie
09:00–10:00 przygotowanie do porannego pleneru
10:00–14:30 sesja fotograficzna z udziałem noworodków w przygotowanym wcześniej studio
14:30–15:30 obiadokolacja
15:30–18:00 przegląd i edycja fotografii z porannego pleneru – prezentacja przykładowej edycji przy użyciu rzutnika,
19.00 czas wolny i luźne rozmowy o fotografii

Dzień trzeci

08:00 – 09:00 śniadanie
09:00 – 12:00 przegląd i edycja fotografii z sesji – omówienie i poprawki zdjęć uczestników
12:00 – 12:30 przerwa
12:30 – 14.00 ciąg dalszy edycji zdjęć w programie Adobe Photoshop
14.00 – 14.45 wręczenie certyfikatów
15.00 pożegnanie

*Gwarancją rezerwacji jest wpłata zaliczki 500 zł oraz wysłanie formularza zgłoszeniowego. Wyznacznikiem uczestnictwa jest kolejność zgłoszeń. Prosimy po wysłaniu formularza odebrać maila z dalszymi instrukcjami.
**Organizator zastrzega sobie zmiany w programie w przypadku złych warunków atmosferycznych i na wniosek uczestników.

Warsztaty fotograficzne

INSTRUKTORKA

Anna Buzek – kolekcjonerka roślin, miłośniczka tańca towarzyskiego, zwierząt wszelkiej maści oraz dalekich, samotnych podróży. Od ponad 12 lat zajmuje się fotografią i postprodukcją zdjęć oraz projektowaniem graficznym. Jest laureatką konkursów fotograficznych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zanim na dobre rozpoczęła przygodę z fotografią ukończyła studia wyższe z kosmetologii na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, oraz Prawo Dowodowe i Kryminalistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W trakcie studiów często stała po drugiej stronie obiektywu i pracowała jako modelka na licznych sesjach zdjęciowych. Po studiach uświadomiła sobie, że to jednak z fotografią pragnie związać się na dłużej. W tym czasie zafascynowała się również podróżami, które stały się jej ulubionym tematem zdjęć. Po jakimś czasie ukończyła Lubuska Szkołę Fotografii i Filmu, a obecnie zajmuje się najczęściej fotografią ślubną i okolicznościową. Szczególne miejsce w jej sercu zajmuje fotografia w podczerwieni, za którą niejednokrotnie została doceniona w Polsce i za granicą. Żeby uzyskać efekt podczerwieni pracuje na przerobionym w tym celu aparacie fotograficznym z wykorzystaniem specjalnych filtrów. Zawodowo została technikiem weterynarii i jest w trakcie doktoratu z zakresu anatomii zwierząt, który odbywa na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ♥♥♥